Adonis vibrační činka 2 kg

S 2kg vibrační činkou Adonis máte kompletní program pro neomezený trénink svalů v jedné ruce.

Dostupnost na dotaz
Kód: 575
1 800 Kč 1 487,60 Kč bez DPH

ADONIS - VÍCE SVALŮ PROSTŘEDNICTVÍM VIBRACÍ

Kdo intenzivně trénuje, chce co nejrychleji slavit velké úspěchy. Ale s konvenčním tréninkovým vybavením jsou vždy určité limity, které bohužel nelze překonat. Pokud přesto chcete tyto limity překročit, potřebujete fitness zařízení, které má speciální schopnosti.

S vibrační činkou PowerBoard Adonis můžete pracovat rychleji a efektivněji, protože toto moderní zařízení sází na efektivní vibrační trénink. Díky této vědecky uznávané tréninkové metodě můžete dosáhnout extrémně velkých úspěchů v mnohem kratším čase. Během tohoto procesu se uvolňují oscilace způsobené vibracemi a umožňují mnohem cílenější budování svalů než dříve.

Nastavení vibrační činky lze snadno zvládnout. Na boční straně je ovládací panel, pomocí kterého lze nastavit dobu běhu a rychlost, a také LED displej pro přehled. K dispozici jsou tři časové programy, každý o délce tří, šesti nebo devíti minut. Intenzitu lze regulovat ve dvou stupních.

2kg vibrační činka Adonis se doporučuje pro každého, kdo má na svůj sport jen omezené množství času, ale přesto chce zůstat fit a aktivní. Vibrační činka je k dispozici také v lehčí verzi 1 kg.

 

 

 

Zpět do obchodu