Miniwell Twist masážní polštář

Masážní polštářek Miniwell Twist zaujme svým jedinečným ergonomickým tvarem. Díky tomu můžete provádět příjemnou relaxační masáž na kteroukoli část těla.

Dostupnost na dotaz
Kód: 524
2 780 Kč 2 297,52 Kč bez DPH

MINIWELL TWIST - MASÁŽNÍ POLŠTÁŘ SPECIÁLNÍHO TVARU

Miniwell Twist kombinuje nejnovější technologii s tradičními masážními principy. V souladu s tím je lidské tělo vnímáno jako jednotka, která závisí na průtoku různých systémů, jako je lymfatický, oběhový a energetický systém. Pomocí Shiatsu/hnětecí masáže Miniwell Twist lze lépe odstranit odpadní látky a toxiny, stimulovat krevní oběh a uvolnit napětí. Tento typ masáže slouží tělu k regeneraci, vitalitě a relaxaci. Kromě toho může mít uklidňující účinek na stres a zvýšit celkovou pohodu.
Miniwell Twist – vše na první pohled
  • Kruhové pohyby
  • Čtyři perfektně uspořádané masážní hlavice
  • Vestavěná funkce ohřevu
  • Různé možné aplikace
  • Ergonomicky zakřivený tvar

Miniwell Twist se díky svému ergonomickému, zakřivenému tvaru harmonicky a optimálně přizpůsobí tělu. Bez ohledu na oblast lze Miniwell Twist použít na ramena, záda, nohy, chodidla, břicho nebo krk. Krouživými pohyby čtyř dokonale uspořádaných masážních hlavic jemně a uklidňujícím způsobem uvolňujete napětí.
Zabudovaná funkce ohřevu tohoto přístroje podporuje masážní proces. Krouživými pohyby, které v intervalech mění směr otáčení, se předem uvolní povrchové tvrdnutí a napětí. To stimuluje krevní oběh a umožňuje teplu generovanému z Miniwell Twist proniknout do hlubších svalových vrstev.
Jakmile si vychutnáte příjemnou Shiatsu masáž Miniwell Twist, budete si vždy pamatovat blahodárný účinek. Uvolněte napjaté svaly, zapomeňte na malátnost a napětí. Nedejte každodennímu stresu šanci. Kompaktní a praktický design vám umožní vytvořit si své vlastní malé wellness kdekoli.
 
masážní efekt
 
 

Efekty pravidelného používání: 


> Uvolnění povrchového zpevnění

> Uvolnění hluboko uloženého napětí

> Aktivace metabolismu

> Stimuluje nervový systém

> Zvyšte krevní oběh

 

 

Zpět do obchodu