Miniwell Twist2Go cestovní masážní polštář

Díky svému ergonomickému designu lze masážní polštář Twist2Go používat na různých částech těla a díky integrované dobíjecí baterii zajišťuje neomezený požitek z masáže.

Dostupnost na dotaz
Kód: 527
4 290 Kč 3 545,45 Kč bez DPH

MINIWELL TWIST2GO - CESTOVNÍ MASÁŽNÍ POLŠTÁŘ

Miniwell Twist2Go je praktický masážní polštář, který lze díky své velikosti a tvaru skvěle použít na různé části těla. Díky svému designu se skvěle hodí nejen jako lék na napětí v oblasti krku, ale lze jej použít i v oblasti kyčlí, zad nebo nohou. Miniwell Twist2Go má oproti svému předchůdci Miniwell Twist integrovanou dobíjecí baterii, což znamená, že si můžete užívat uklidňující masáže, i když nejste u zdroje energie. Protože nejlepší místo k odpočinku je na vašem oblíbeném místě, bez ohledu na jeho polohu.
Miniwell Twist 2Go – Vše na první pohled
  • Ergonomický design
  • Integrovaná baterie
  • Uvolňuje napětí
  • Univerzální

 

Po aktivaci zahájí čtyři masážní hlavice kruhové masážní pohyby v Miniwell Twist2Go. Krouživými pohyby se zpočátku uvolňuje povrchové napětí a ztvrdlá svalová tkáň. Pro dosažení hlubších svalových vrstev má Miniwell Twist2Go další funkci ohřevu. Zapnuté teplo proniká hluboko do nitra tkáně a stimuluje krevní oběh.
Hnětací masáž Miniwell Twist2Go je založena na masážní technice Shiatsu. Tato masážní technika se používá v medicíně Dálného východu k uvolnění energetických blokád a urychlení regenerace organismu. Navíc by se měly lépe odstraňovat odpadní látky a toxiny v těle. Další zvláštností Miniwell Twist2Go jsou masážní hlavice, jejichž tvar vytváří pocit, jako byste cítili konečky palců skutečného maséra.
Zakřivený tvar Miniwell Twist2Go znamená, že jej lze použít nejen v oblasti krku, ale i na jiné napjaté svaly. Miniwell Twist2Go masíruje bezchybně a snadno od horní části krku až po nohy a chodidla. Nová baterie dokazuje, že věci nyní mohou být ještě méně komplikované. Bez ohledu na zdroj energie může masážní polštář poskytovat svůj plný výkon. A pokud je plně nabitá i déle než hodinu.
Doma nebo jako společník na cesty je Miniwell Twist2Go odpovědí na letargii a napětí způsobené klasickým každodenním stresem. Bezdrátová funkce je velkým přínosem a zajišťuje ještě větší potěšení z masáže.
 
 
 
 
Zpět do obchodu