Neck Massager II masáž krku

Neck Massager II uvolňuje napětí v oblasti krku. S funkcí vyhřívání pronikají její masážní aplikace hluboko do tkáně a díky manuálně nastavitelnému směru otáčení vám umožní individuální masážní sezónu.

Dostupnost na dotaz
Kód: 530
3 290 Kč 2 719,01 Kč bez DPH

KRČNÍ MASÁŽER II - OBNOVA KRČNÍHO SVALU

Ti, kteří často bojují s problémy s krkem, často trpí následky příliš dlouhého setrvání ve stejné poloze v práci nebo ležení ve špatné poloze při spánku. Abychom tomu zabránili, aplikace Neck Massager II je ideálním řešením. Tento masážní přístroj byl speciálně vyvinut pro krk díky svému ergonomickému tvaru. 
 
Neck Massager II – vše na první pohled
  • Uvolňuje napětí v oblasti krku
  • Integrovaná funkce ohřevu
  • Ručně definovatelný směr otáčení
  • Účinné hnětací masáže
  • Stimuluje lymfatický systém a podporuje krevní oběh
Díky vylepšenému střihu a praktickým poutkům poskytuje masážní přístroj na krk ještě více pohodlí než jeho předchůdce. Uveďte svůj krk do nádherných vibrací a po krátké době používání se budete cítit uvolněnější a svobodnější.
 
 
Neck Massager II zvládá účinné masáže hnětením, které opět dodají šíji uvolnění a pružnost. Použití této masážní funkce stimuluje metabolickou aktivitu a chrání šíjové svaly. Aby se tak stalo podle vašich preferencí, směr otáčení masážních hlavic lze kdykoli změnit stisknutím tlačítka. Masáž lze také kdykoliv podpořit uvolňujícím teplem, jehož teplo proniká hluboko do tkáně a příjemně uvolňuje napětí.
Masážní funkce Neck Massager II nesrovnatelným způsobem stimuluje šíjové svaly, čímž stimuluje lymfatický systém a podporuje krevní oběh. To má zase zvláště pozitivní vliv na krční a nervové obratle.
Sami si určíte, jak silná masáž má být. Na Neck Massager II jsou připevněny dvě elastické smyčky, kterými lze regulovat tlak masáže. Jakmile trochu zatlačíte, všimnete si změny vnímání na krku. Použití smyček není nezbytně nutné, ale napomáhá k cílenému využití masáže.
Nedejte příznakům jako je ztuhlá šíje nebo syndrom krčních obratlů šanci a využijte báječné masáže Neck Massager II.
 
 
 
 
Zpět do obchodu