Olympia vibrační činka 1kg

S 1kg vibrační činkou Olympia můžete cvičit s mnohem menší váhou než obvykle a ještě rychleji dosáhnout velkých úspěchů.

Dostupnost na dotaz
Kód: 569
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH

OLYMPIA - EFEKTIVNÍ VIBRAČNÍ TRÉNINK

Namáhat se v nadměrném fitness tréninku jen proto, abyste dosáhli svých cílů, může být velmi náročné na tělo i mysl. Když se k tomu přidá časová tíseň, celý tréninkový proces se stává jedinou zátěží. Řešení vyžaduje kus fitness vybavení, se kterým lze dosáhnout stejných výsledků v mnohem kratších intervalech.

Vibrační činka Olympia vám pomůže dosáhnout tohoto rychlejšího úspěchu pomocí efektivního vibračního tréninku. Díky této formě tréninku jsou určité partie svalů specificky stimulovány a vybudované.

Ovládání vibrační činky je snadné. Na jeho straně je ovládací panel s LED displejem, pomocí kterého si nastavíte dobu chodu a rychlost. Pro svou osobní tréninkovou jednotku máte na výběr tři časové programy, každý v délce tří, šesti nebo devíti minut. Intenzitu lze nastavit ve dvou různých úrovních.

Vibrační činka Olympia o váze 1 kg je vhodná zejména v případě, že máte málo času, ale přesto nechcete zanedbávat svou kondici. Vibrační činka je k dispozici také ve verzi Adonis 2 kg.

 

 

Zpět do obchodu