Powerboard 2.1 vibrační podložka

Díky svému technicky kvalitnímu vybavení se PowerBoard 2.1 osvědčil jako nejúčinnější tréninkové zařízení, pokud jde o dosažení obrovských úspěchů v krátkém čase.

Dostupnost na dotaz
Kód: 557
19 900 Kč 16 446,28 Kč bez DPH

POWERBOARD 2.1 - EFEKTIVNÍ VIBRAČNÍ DESKA

Motivace a vůle trénovat tu často je, ale většinou je tu jedna překážka: čas! PowerBoard 2.1 je optimálním řešením tohoto problému. Cesta do posilovny a dlouhé tréninky jsou minulostí. S vibrační deskou trénujete efektivně a časově! Vytrvalost, výkon, sílu a flexibilitu lze zvýšit již po několika trénincích! PowerBoard 2.1 se navíc vyznačuje obzvláště plochým designem, který umožňuje snadné uložení a díky integrovaným kolečkům i snadnou přepravu.

PowerBoard 2.1 – Vše na první pohled
  • Efektivní vibrační deska
  • Technicky kvalitní vybavení
  • Časově úsporný trénink
  • Výkonný motor
  • Integrovaný displej

 

Výkonný motor vibrační desky PowerBoards 2.1 simuluje pomocí vibrací plošiny sklápěcí pohyb pánve, který je podobný chůzi. Z tohoto důvodu musí vaše tělo reagovat reflexně a rytmickými svalovými kontrakcemi. To nevyžaduje žádnou aktivní fyzickou námahu a je ideální pro trénink začátečníků, protože svaly se automaticky aktivují od nohou až po trup. Vibrační trénink na PowerBoard 2.1 také stimuluje spalování tuků z pohodlí domova.

Novinkou PowerBoard 2.1 je, že jeho displej nyní může kromě režimu, rychlosti, času a spotřeby kalorií zobrazovat i vaši aktuální tepovou frekvenci. Po připojení k pulznímu senzoru, který je k dispozici samostatně, můžete ovládat svůj srdeční tep a zajistit si tak optimalizovanější a zdravější kondiční trénink.

Pro další úsporu času a zvýšení intenzity tréninku máte také možnost aktivně cvičit na zapnutém prkně. To znamená, že k pasivním kontrakcím vašich svalů se přidávají dynamické pohyby. To znamená, že závodní sportovci a aktivní sportovci mohou efektivně trénovat a zvyšovat svou výkonnost.

Neustálé opakování vede především k senzačním tréninkovým výsledkům, jako je stimulace metabolismu, krevního oběhu a zvýšené spalování tuků. Nic nestojí v cestě vašim sportovním cílům. Trénujte efektivně a ušetřete čas doma s fitness zařízením nové generace - PowerBoard 2.1.

Abyste svůj kondiční trénink ještě zvýšili, lze trénink s PowerBoard 2.1 kombinovat se skvělým doplňkovým vybavením, jako je Pulse Sensor, vibrační činky Adonis & Olympia a elastický PowerBand.

 

 

masážní efekt
 

Efekty pravidelného používání: 


> Výrazný nárůst svalové hmoty

> Zlepšení koordinace, rychlosti a mobility

> Cílená stimulace konkrétních svalových skupin

> Zvýšená pružnost těla

 

 

 

Zpět do obchodu