Quattromed III masážní podložka

Masážní přístroj Quattromed III jemně uvolňuje povrchové tvrdnutí a napětí a pomocí zapínatelné vibrace rozproudí krevní oběh.

Dostupnost na dotaz
Kód: 515
9 490 Kč 7 842,98 Kč bez DPH

QUATTROMED III - HLUBOKÉ TEPLO PROSTŘEDNICTVÍM PŘIROZENÉ SÍLY JADE

Pokud si chcete užívat dlouhodobé blahodárné masáže a dlouhodobě si tak zvýšit kvalitu života, můžete to nyní bez zábran – s Quattromed III!
Díky různým druhům masáže a teplu a vibrací Quattromedu III, které lze zapnout samostatně, můžete snadno léčit i hluboko uložené napětí. Uvidíte, že vaše tělo po relativně krátké době používání získá zpět pružnost a pohyblivost.
 
Quatromed III – vše na první pohled
  • Lze použít různé druhy masáží
  • Přepínatelné teplo a vibrace
  • Snadné použití s ​​dálkovým ovládáním
  • Dvě masážní hlavice s nefritovými kameny
  • Vhodné pro mobilní použití

V Quattromed III byl pro dvě masážní hlavice místo obvyklých plastových součástí použit nefritový kámen. Nefritové kameny umožňují hlubokému teplu zintenzivnit masáž rolováním a hnětením. Vzhledem k tomu, že teplo proniká do nefritových kamenů jen pomalu, je patrné až po několika minutách, takže povrchové zpevnění se prozatím uvolní a rozpustí. Jen tak teplo proniká do hlubších svalových vrstev a může tak zabránit opětovnému otužování.
Díky snadno použitelnému dálkovému ovládání můžete masér ovládat pohodlně a snadno. Quattromed III vám dává na výběr z masáží převalování a hnětení zad. Během rolovací masáže se masážní hlavice převalují po vámi zvolené oblasti zad. Dokonce si můžete nastavit i vzdálenosti mezi jednotlivými masážními hlavicemi. Při použití masáže Hnětení nebo Shiatsu masážní hlavice vybranou oblast hnětou.
Oba typy masáží vám dávají možnost vybrat si mezi „Plná“ (celá záda), „Horní“ (oblast ramen/šíje) a „Spodní“ (bederní oblast) a dodávají jim hluboké teplo stisknutím tlačítka „Heat“. Aby se mezitím nezapomnělo na svaly nohou a hýždí, má sedák i příjemnou vibrační a masážní podložku ve spodní části.
Pro mobilní použití, například při zastávkách na dlouhých cestách autem, je Quattromed III dodáván s 12V adaptérem, který lze snadno připojit k zapalovači cigaret ve vašem vozidle. Tento produkt se tedy může stát vaším stálým společníkem a mobilním masérem.
Nechte se hýčkat, ať už na cestách v autě nebo doma na pohovce. Zbavte se stresu všedního dne, nechte si z duše masírovat tlak a stres.
 
 
 
 
Zpět do obchodu