Reflexdisc reflexní kotouč

Reflexní kotouč je masážní kotouč, který se používá k působení na reflexní zóny chodidel a má pozitivní vliv na buněčný metabolismus a krevní oběh s integrovanými magnetickými poli.

 

 

Dostupnost na dotaz
Kód: 545
590 Kč 487,60 Kč bez DPH

REFLEXNÍ KOTOUČ – MASÁŽNÍ KOTOUČ PRO ZVÝŠENÍ POHODY

Jak zvýšená námaha, tak příliš málo pohybu mohou mít velmi negativní vliv na celé tělo. V obou případech napomáhá příjemné ošetření reflexních zón chodidel, které pozitivně působí na některé orgány stimulací nervů. S Reflex Disc si můžete takovou masáž nohou snadno aplikovat sami bez cizí pomoci. Jelikož masážní kotouč funguje bez elektřiny, stačí jej položit na podlahu a stoupnout si na povrch Reflex Disc.
Reflexní kotouč – vše na první pohled
  • Ošetření reflexních zón nohou
  • Integrovaná magnetická pole
  • Speciálně umístěné masážní hroty
  • Možné různé polohy
  • Lze použít i při sezení
Kromě speciálně umístěných masážních výstupků na kotouči má masážní kotouč integrovaná magnetická pole, která generují střídavé magnetické pole a tím podporují krevní oběh a buněčný metabolismus. Malá námaha, ale velký efekt – takto funguje Reflex Disc, aby při pravidelném používání trvale zvýšil pohodu.
 
 
Způsob působení reflexního kotouče se může měnit v závislosti na poloze chodidel. Pokud stojíte chodidly na výstupcích masážního kotouče, podporuje se zejména krevní oběh, zatímco soustředěný postoj na patách zlepšuje trávení. Pokud na ploténku došlápnete prsty u nohou a vydržíte v této poloze asi pět minut, lze lépe snížit stres a omezit nepříjemné příznaky v oblasti ramen a hlavy.
Pro příjemnou relaxaci můžete Reflex Disc využít i vsedě jemným přitlačením plosky nohou na plochu vsedě. Podporuje také krevní oběh a trávení. Jeho nízká hmotnost a skutečnost, že jej lze používat bez elektřiny, činí z Reflex Disc ekologickou pomůcku proti stresovým nebo sedavým dnům, kdy jste venku.
 
 
 
 
Zpět do obchodu