ReflexoMed II masáž chodidel

ReflexoMed II se svými jedinečnými reflexními válečky Shiatsu a pohodlným akupresurním polštářem zajišťuje všestrannou úspěšnou masáž chodidel a pocit, jako by při práci pracovaly ruce skutečného maséra.

Dostupnost na dotaz
Kód: 551
11 900 Kč 9 834,71 Kč bez DPH

MASÁŽ NOHY V DELUXU FORMÁTU

Péče o nohy je často zanedbávána. Po velké námaze obvykle první myšlenka zní: „Dej si nohy nahoru a odpočívej“. To ale často nestačí. Chodidla potřebují více pozornosti a péče, aby se uvolnily napjaté svaly chodidel a revitalizovaly chodidla. Jako masážní přístroj nohou je ReflexoMed II ideálním řešením pro regeneraci namáhaných chodidel a unavené svalové tkáně. Využívá různé masážní metody, které mají nejen blahodárný účinek, ale také zprostředkovávají zvláštní pocit relaxace.
ReflexoMed II – vše na první pohled
  • Unikátní reflexní válečky Shiatsu
  • Příjemný akupresurní polštářek
  • Nastavitelné tři různé úrovně
  • Vzduchová tlaková masáž s integrovanými airbagy
  • Ovládání pomocí přiloženého dálkového ovladače

 

ReflexoMed II se ovládá pomocí přiloženého dálkového ovladače a zajišťuje rychlé a snadné použití masáže nohou. V závislosti na osobních preferencích lze intenzitu masáže regulovat ve třech různých úrovních.

Jednou z masážních technik, kterou ReflexoMed II ovládá, je především masáž reflexních zón chodidel. S reflexními válečky shiatsu jsou chodidla jemně rolována, což se neuvěřitelně blíží masáži z rukou lidského maséra.
Zatímco masážní válečky působí na reflexní zóny chodidel, akupresurní polštář ReflexoMed II se používá k cílenému působení na jednotlivé akupresurní body a tím k pozitivnímu vlivu na pohodu.
Zvláštností ReflexoMed II je masáž tlakem vzduchu, kterou provádějí integrované airbagy. Aby airbagy spustily přirozené svalové reflexy, vytvářejí pumpovací pohyb opakovaným pohybem nahoru a dolů. Aby masáž mohla rozvinout svůj maximální účinek, má ReflexoMed II funkci 3D masáže, která dává masážnímu robotu větší volnost pohybu.

Jednotlivé funkce a související možnosti dělají z ReflexoMed II skutečně luxusní masážní přístroj na nohy. Jednoduše vklouzněte chodidly do důlků, nahmatejte pružnou pokrývku na lýtkách a nechte automatickou masáž, aby vás zbavovala námaha všedního dne – tak by měl vypadat konec únavného dne. ReflexoMed II to umožňuje a poskytuje mnoho okamžiků bezstarostné relaxace.
 
Zpět do obchodu