Tappymed III masážní hlavice

S ergonomicky tvarovaným Tappymed III lze pohodlně uvolnit každou napjatou část těla. Čtyři unikátní nástavce masážní hlavice a nefrit zabudovaný do masážní hlavice zajišťují individualitu.

Dostupnost na dotaz
Kód: 539
1 850 Kč 1 528,93 Kč bez DPH

TAPPYMED III - RUČNÍ MASÁŽNÍ HLAVICE S INTEGROVANÝM JADEOVÝM KAMENEM

Osvobodit se od napětí a tvrdnutí svalů je nesmírně obtížné a téměř nemožné. Praktický ruční masér Tappymed III je ideálním řešením tohoto problému. Ergonomicky navržený tvar umožňuje přístroji dosáhnout na všechna postižená místa a čelit svalovým a tkáňovým křečím pomocí úžasných poklepávacích masáží. Již po krátké době používání se uvolní napjaté svaly a cíleně se zvýší krevní oběh.
Tappymed III – Vše na první pohled
  • Vhodné pro každou oblast těla
  • Ergonomicky tvarované
  • Příjemné poklepávací masáže
  • Čtyři silikonové nástavce
  • Snadná přeprava

 

 

Poklepávací masáž Tappymed III lze rychle upravit, aby byla masáž atraktivní pro různé oblasti použití. Tappymed III má čtyři silikonové nástavce, které lze rychle a snadno připevnit a kdykoli vyměnit.
Bez nástavce Tappymed III pracuje na velké ploše, přičemž nástavce lze použít pro specifické aplikace.

> Hlavice kartáčku
je vhodná pro citlivější místa, jako je pokožka hlavy nebo klouby.

> Hlavice připomínající bradavky
zaměřuje masáž na jeden bod a měla by se používat pro speciální hloubkové masáže nebo nejlépe při masáži reflexních zón chodidel.

> 3-bodová hlava
rozděluje svou činnost na tři body, aby mohla vyvinout větší tlak.

> Plochá hlava naproti tomu působí jako tlaková masáž na paty, ruce a je zvláště účinná v oblasti zad a ramen.

Tappymed III se ovládá otočným přepínačem, který slouží k plynulé regulaci rychlosti. Otočením tohoto knoflíku doprava aktivujete Tappymed III. Čím více se otočíte doprava, tím vyšší rychlost Tappymed III pracuje. Druhý spínač ovládá přepínatelný hluboký ohřev. V Tappymedu III jsou v masážní hlavici jednotlivé komponenty z nefritového kamene, které přirozeně působí na masáž.

Tappymed III je ideální na cesty, na delší cesty nebo na krátké přestávky v práci. Zvláště pokud často zůstáváte ve stejné poloze, snadno přenosný Tappymed III je skvělým posilovačem výkonu, který dodává obnovenou energii tělu i mysli.

 

 

Zpět do obchodu